İmparator Luxury Oturma Grubu

 

Ev dediğimizde aklımız bitmek bilmeyen eşya ve ihtiyaç gelmektedir. Bir ev düşündüğünüzde evin pek çok ihtiyacını karşılayabilecek eşyalar oturma gruplarınızdır. Oturma grupları evin yaşam alanını oluşturur. Günün çoğu zamanını burada geçirdiğiniz gibi misafirlerinizi ağırlamak açısından da oturma gruplarını özenle seçmelisiniz. İmparator luxury olarak sizlere lüks oturma gruplarımızı sunarak evlerinizde kaliteli ve şık bir görüntü oluşturuyoruz.

Evinizin Havasını Yakalamak İçin Doğru Oturma Gruplarını Seçin

Herkesin kendine göre tarzı vardır. Kişiler bu tarzlarını kendi yaşamlarına yansıtmayı da oldukça severler. Evlerimizde büyük yer kaplayan oturma gruplarınız sizin tarzınızdan izler taşıyacaktır. Seçtiğiniz ürünlerin ahenk içinde olması sizin evinizde rahat etmenizi sağlayacak aynı zamanda gelen misafirlerinizi de büyüleyecektir. Ev genelinde doğru havayı yakalamak için doğru oturma gruplarını seçmeniz çok önemlidir. Evinizde, modern, lüks ve ihtişamlı bir görüntü hakimse luxury oturma grubu seçmeniz bütünlük açısından daha doğru olacaktır. İmparator luxury evinizde lüksü yaşamanız için farklı modellerde oturma gruplarını sizlerin beğenisine sunuyor.

Evinizde modern bir görüntü elde etmek isterseniz Legacy modellerimizi inceleyebilirsiniz. Her oturma grubunda olduğu gibi ürünlerimiz kanepe, berjer, orta ve yan sehpadan oluşmaktadır. Ürünlerin birbiriyle sağladığı uyum evinizle birleştiğinde kendinizi adeta bir film sahnesinde gibi hissedeceksiniz.

Oturma Grubunuzun Rengi İle Evinizdeki Ahengi Yakalayın

Piyasayı incelediğinizde karşınıza renk renk ve çeşit çeşit modeller çıkmaktadır. Özellikle oturma grubu almaya karar verdiğinizde karşınıza birçok renk skalası gelmektedir. Seçtiğiniz oturma grubu rengi evinizle bütünlük sağlamalıdır. Eğer doğru bir rengi belirleyemezsiniz sizi rahatsız edecek uyumsuz bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Seçtiğiniz oturma grubunun evinizle uyum içinde olmasını istiyorsanız doğadaki gibi zıtlıklardan ve kontrastlardan yararlanmalısınız. Son zamanlarda ağırlıklı olarak tercih edilen renkler bej ve kahverengidir. Bunun sebebi ise açık rengin yaşam alanınızı olduğundan daha ferah gösterecek oluşudur. Ürünlerimizin kumaşları konfordan ve kaliteden ödün vermeden üretilmektedir. Oturma gruplarında lüksü hissetmek istiyorsanız ürünlerimizi mutlaka incelemelisiniz. Lüks oturma grubu bulunan evinizde siz değil oturma grubunuz sizi anlatacak.

Oturma Gruplarında İşlevsellik Mi Yoksa Estetik Mi Arıyorsunuz

Oturma grubu modelleri içinde incelediğiniz ürünlerimiz eşsiz tasarım ve şıklığıyla sizleri karar vermekten kurtaracaktır. Çünkü İmparator luxury olarak oturma gruplarımız sizlere estetik bir görüntü sunar. Yanı sıra birçok özelliği gibi işlevselliği de içinde barındırıyor. Bu sayede ürün seçerken işlevsellik ya da estetik mi sorusunu ortadan kaldırmış olursunuz. Lüks oturma gruplarımız tarzları ve modelleriyle sizi yine de seçim konusunda zorlayacaktır. Evinize uygun ölçülerde, kalite ve şıklıkta ihtiyaçlarınızı tam manasıyla karşılayacak ürünlerin hepsi sitemizde mevcuttur. Şık oturma grupları evinizin konforuna konfor katarken aynı zamanda küçük objelerle de evinize ayrı bir renk katabilirsiniz.

Oturma Grubu Seçerken Dikkatli Olun

Oturma grubunuzu seçerken göz önünde bulundurmanız gereken pek çok kriter bulunmaktadır. Bir oturma grubu almaya karar verdiğinizde ilk olarak evinizin ölçüleriyle oturma grubunuzun ölçülerinin uyuşup uyuşmadığına dikkat edin. Aksi takdirde severek aldığınız koltuklarınızdan vazgeçmeniz gerekebilir. Koltuklarınızın kumaşı için tercih yapacaksanız kesinlikle leke tutmayan kumaş olmasına özen gösterin. Özellikle oturma odasında kullanılacak olan bu koltukların temizlenmesi de kolay olacaktır. Salonlarınız içinse tercihiniz goblen ya da şönil tarz kumaşlar olabilir. Bu kumaşların renk seçenekleri leke tutmayan kumaşlara göre daha geniştir.

Oturma grubunuzda çok parlak ürünler kullanmamanız temizlik ve bakım açısından daha iyi olacaktır. Bu yüzden seçeceğiniz ürünlerin ipek mat ya da mat olmasına dikkat edin. Böylece oturma gruplarınızın ömrünü uzatırken oluşabilecek çiziklerinde önüne geçmiş olacaksınız. Ürünlerimiz bu oldukça sağlam ve kalitedir. Metal bacaklardan oluşan orta sehpadan tutun da koltukların kumaşına kadar lüksü ve rahatlığı en iyi şekilde hissedeceksiniz.

Oturma Grubu Fiyatları

Piyasa içerisinde farklı modellerde ve kalitede birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin fiyatları da çeşitli özelliklere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Oturma grupları geniş fiyat aralıklarıyla alıcılar için kafa karışıklığı yaratmaktadır. Herkesin bütçesine uygun bir oturma gurubu mevcuttur. Ancak istediğiniz özelliklere göre beğendiğiniz oturma grubunun fiyatı da değişkenlik gösterecektir. Üretim aşamasında kullanılan el işçiliğinden tutun da seçtiğiniz kumaşın kalitesine kadar fiyatı etkileyen pek çok etken vardır. Bu noktada kendi tarzınıza uygun ve beklentinizi karşılayacak oturma grubu fiyatı belirlemelisiniz. İmparator Luxury olarak ürünlerimiz hem lüks hem de bütçeniz için uygun olacak şekilde tasarlanıp sizlere sunulmaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Yan paneli aç