MARKA ÖYKÜSÜ

İmparator Mobilya; 1981 yılında bir atölyede başlayan hayalin, sınırların çok ötesine erişeceğinin hikayesi olarak üretim hayatına başladı. Daha ilk günden, bugün olduğu konumuna geleceğine inanan marka; dönemin çizgisinin ilerisinde bir üretim anlayışıyla sektördeki konumunu güçlendirmeye devam etti. 1997 yılında ise iddialı tasarımları ve fonksiyonel sıklığı birleştirmesiyle İmparator Mobilya; konfor içerisinde sunulan lüksün tamamlayıcısı olarak sektörde kalıcılık sağladı. Sonrasında; atölyecilik geçmişini, çağın teknolojileriyle birleştirerek kusursuz bir üretim hattına sahip oldu. Yıllar boyunca edindiği tecrübe ve ustalıkla zarif ve lüks tasarımlarını dünyanın dört bir yanındaki misafirlerine sunarak; ‘’Türkiye Mobilyası’’ adını dünyada başarıyla temsil etti.

HAKKIMIZDA

1993 yılından bugüne; biriktirdiği tecrübesi ve zanaatiyle birlikte İmparator Mobilya, sektöründe fark yaratan bir konumlandırma içerisindedir. Kişiye özel tasarımları ve ahşap sanatındaki ustalığıyla Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasınaTürkiye’nin mobilyasını taşıyan İmparator Mobilya; atölyecilik geçmişiyle beraber eklektik olarak geliştirdiği üretim felsefesiyle de çözüm ortakları için doğru bir adrese dönüşmüştür. Etik ticaret anlayışıyla güvenilir bir marka olan İmparator Mobilya; misafirlerinin ihtiyaçlarına cevap vermekte ve onların yaşam kalitesini önemsemektedir. 20 yılı askın süredir hizmet vermeye de devam etmektedir. Proje odaklı çalışmalarına da kendi tasarım ve estetik anlayışını yansıtan İmparatorMobilya; yaşam alanlarından otel ve restoranlara kadar birçok alanda da profesyonelliğini hayatın içerisine kanalize eder.

VİZYON

20 yılı aşkındır sürdürdüğümüz marka yolculuğumuzu, doğru çalışmalarla güçlendirerek bir dünya markasına dönüştürmeyi temel almaktayız. Sunduğumuz projelerimizde, özgün ve fark yaratan bir tasarım anlayışının öncüsü olmak ve üretim kalitemizden taviz vermeksizin tüm sürecimizde, çevre dostu bir yaklaşım sürdürmek; vizyonumuzun ve değerlerlerimizin başlıca dayanaklarını yansıtmaktadır. Bu vizyon ile kontrollü ve sürdürülebilir bir büyümenin; İmparator Mobilya’nın gelecek nesillere de güçlü ve degerli bir miras olarak kalabilmesini sağlayacağına inanıyoruz.

MİSYON

Yaşam alanlarında, özgün ve kişiye özel tasarımlarımızla her bir misafirimizin; karakterini, beğenisini ve estetik anlayışını doğru anlayıp ustaca işleyerek memnuniyetlerini artırmak. Bu memnuniyetle birlikte güvenilir bir güç birliği sağlamak, İmparator Mobilya’nın öncelediği değerlerin temel tasını oluşturur. İmparator Mobilya; tasarım anlayışından Ar-Ge çalışmalarına, satış sonrası hizmetten kurulum ve montaja kadar kendisiyle birlikte çalışan tüm iş ortaklarına da güven, kalite ve lüks tasarımlar sunmak için çalışır.