Koltuk Takımlarında Hangi Renkler Tercih Edilebilir?

Koltuk Takımlarında Hangi Renkler Tercih Edilebilir?

Evlerde özellikle salonda ya da oturma odasında tercih edilen ama nadiren de olsa çocuk odasında da kullanılabilen koltuk takımları farklı model ve renklerde üretilmektedir. Krem renginden beje, kahve tonlarından siyaha kadar pek çok farklı renkte oturma grubu evlerimizi süslemektedir. En sık tercih edilen oturma grubu renkleri ile ilgili meraklarınızı giderebilmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Devamını oku

Klasik Yemek Odası Takımları Nasıl Tasarımlardır?

Klasik Yemek Odası Takımları Nasıl Tasarımlardır?

Klasik yemek odaları özgün duruşları ile yemek odalarında fark yaratmaktadır. Örgü işleme ya da kabartma yapısı sayesinde klasik yemek odalarının oldukça dikkat çekici olduğu bilinmektedir. Parlak renklerde kadife kumaşlar kullanılan yemek odalarında bu kumaşlara daha çok perde dekorasyonunda yer verilmektedir. Eğer siz de kendi odanızda bir zaman yolculuğuna çıkarak geçmişin büyüleyici atmosferini yemek odanıza taşımak ister iseniz klasik tarzdan yardım alabilirsiniz.

Devamını oku

Güneş Işıltısını Altın Detaylı Mobilyalar İle Evinize Taşıyın 

Özellikle lüks ve geleneksel tarzda çokça tercih edilen altın detaylı mobilyalar asaletleri ile ön plana çıkıyorlar. Sadece ana mobilyalarda değil aynı zamanda aksesuar, avize gibi parçalarda kullanılan altın detayları da çok dikkat çekici olabiliyor. Bu yüzden asaleti ve şıklığı aynı anda evlerine taşımak isteyenler için altın detaylı mobilyalar bir kurtarıcı olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda da sizler altın detayların odalarınıza kattıklarından ve nasıl kullanabileceğinizden bahsedeceğiz. 

Devamını oku

lüks mobilya takımları

Lüks Mobilya Takımları Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Evlerinizde lükslük herkesin aradığı bir tarz bunun içinde en iyi seçenek lüks mobilya takımları olarak karşınıza çıkıyor. Lüks ve ihtişamlı bir tema için ise özellikle mobilya seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Seçilen dekoratif tarz özellikle lüks bir tarz için en önemli kısımdır. Çünkü lüks tarzda mobilyalarınız en çok ön plana çıkan parçalarınızdır. Bu yüzden lüks bir tarz için< seçimini dikkatli yapmalısınız. Bu yazımızda lüks mobilya seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz.

Devamını oku

avangart dekorasyon fikirleri

Tüm İhtişamıyla Avangart Dekorasyon Fikirleri 

Avangart dekorasyon özellikle son dönemlerde çok sık tercih edilen bir tarz olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla farklı avangart dekorasyon fikirleri ortaya çıkmaya başladı. Özellikle içeriğinde hem modern hem geleneksel tarzdan esintiler içerdiğinden dolayı çok sık tercih ediliyor. Bu durum bu dekoratif tarzın aynı zamanda yeni fikirlere açık ve güncel bir tarz olmasını sağlıyor. Bu yazımızda size yol göstermesi açısından avangart dekorasyon fikirleri ve avangart dekorasyondan bahsettik. 

Devamını oku

Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Daha Estetik Bir Hale Getirilebilir?

Yemek odası dekorasyonu, modern zamanda yemek yeme alanlarının oturma alanlarından ayrılmasıyla hayatımıza girmiş bir kavram. Yakınlarınızla yaptığınız sıcak sohbetlere, ailenizle geçirdiğiniz güzel anlara, kurulan kalabalık sofralara, arkadaş buluşmalarına ve büyük davetlere ev sahipliği yapan yemek odaları, evin kalbidir.

Devamını oku